Apartament prej 61m2 ne Tirane

Shitet nga: Genti 29 Nën 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Tiranë
Apartamenti eshte 1+1+a+b+b. Eshte pallat i ri, me hipoteke, ka dy ashensore. Ndodhet ne katin e 3/te. Siperfaqja eshte 61 m2. Me administrim te kujdesshem si dhe i survejuar me kamera te sigurise (Korridore dhe ne ashensore). Punimet jane teper cilesore dhe te garantuara. Pamja e apartamentit eshte nga lindja, ne pjesen e brendeshme te pallatit, duke garantuar qetesine ne 24 ore. Pallati ka uje/drita te garantuara me gjeneratore dhe lidhje direkte ne tubin kryesor te qytetit.

Duke qene ne nje pozicion te favorshem si dhe afersine qe ka me Universitetin Beder, Gjykaten e Krimeve te Renda si dhe Arshiven e Shtetit, bejne te mundur edhe kerkesen e madhe te dhenies me qera te larte te ketj apartamenti te vogel dhe komod per Zyra si dhe Apartament per studente dhe banues te tjere

Cmimi i zones eshte 1000 euro per m2. Jemi te interesuar si edhe per mundesi nderrimi te apartamentit ne keto zona perreth kundrejt diferences te metrave me mundesi zgjerimi (2+1, 3+1) por ne siperfaqe te vogla deri ne max 120m.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim