Apartament prej 61 m2 ne Tirane

Shitet nga: lidra 15 Maj 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Tiranë
SHITET APARTAMENT 1+1
SHITET APARTAMENT 1+1, 61 M2, KATI I 3, PALLAT I RI 13 KATE, RR “R. PETRELA” PRANE STACIONIT TE TRENIT, TEK ARSHIVA E SHTETIT, I HIPOTEKUAR DHE I RIVLERESUAR, SHUME I FAVORSHEM PER ZYRA PASI NDODHET TEK GJYKATA E KRIMEVE TE RENDA DHE ARKIVES SE SHTETIT SI DHE PRANE UNIVERSITETIT ‘BEDER’, I KOMPLETUAR OSE JO.
CMIMI 1 000 EURO M2 (i diskutueshem) KONTAKTONI NE CEL: 0672024518.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim