Apartament prej 60m2 ne Tirane

Shitet nga: shaban sula 20 Tet 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 1+1 60 m2 ,adr.pran diplomat 2,kati 9 me ashensor uje dhe drita 24 ore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim