Apartament prej 60 m2 ne Tirane

Shitet nga: landi 04 Sht 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 1+1 ballkon+aneks totalisht i rregulluar. Uje drita 24 ore,tel shtepie dhe internet. Apartamenti ka mundesi per nje dhome tjeter shtese. Adresa rruga"Aleksander Moisiu" Kinostudio.Cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim