Apartament prej 56 m2 ne Tirane

Shitet nga: Denis 24 Nën 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Tiranë
Shtepia eshte me hipoteke, me siperfaqe 56m2, 1+1 pluse dhe nje dhome gatimi dhe nje ballkon kati i III. Me dritare dopjo xham,grila alumini ne te gjitha dritaret,si dhe plotesuara me kangjella,dhoma e gjumit me parkete,instalimet elektrike dhe hidraulike te gjitha te reja. Me pompe uji te personaizuar ne menyre qe te mos mungoj ne as nje monent.E rregulluar ne menyre perfekte dhe shume cilesore. Vendodhja e saj eshte shume e favorshme,pasi ndodhet ne buze te rruges dhe ka shume prane dy stacione autobuzi . Perball rajonit nr 4.

Nr kntakti: 0694454371
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim