Apartament prej 250m2 ne Tiranë

Shitet nga: Ergys 13 Maj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Tiranë
Apartamenti ka nje siperfaqe 250 m2 ku ne te ndodhen siperfaqe shtepi 106m2 dhe siperfaqe ballkonesh 144m2 . shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes perball shkolles politeknike harry fultz dhe nuk ka as ndertime te larta perreth privatsia eshte e sigurte. ka mundesi shfrytezimi dhe konvertimi pasi eshte individuale eshte kati i fundit papafingo . disponohen te gjitha dokumentet e rregullta me hipoteke. siperfaqja eshte totalisht e shfrytezueshme dhe shtepia shitet e kompletuar ska pak qe jane bere disa punime ku perfshihet rreth 3000 euro guzhina 2500 euro dhome per femijet dhe 2500 euro dhoma cift dhe rreth 5000 euro divane dhe tv led 50 ".
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim