Apartament prej 230 ne Tirane

Shitet nga: Aldo 02 Dhj 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 230 m2
Komuna: Tiranë
Ne zonen e rr. Kavajes, prane me qendren GLOBE, ofrohet per shitje nje apartament me hipoteke, me nje siperfaqe prej 115 m2, dhe me nje verande mahnitese me nje siperfaqe prej 115. Apartamenti eshte i ri dhe i rikonstruktuar totalisht, ndodhet ne katin e 10-te dhe ofron kushte shume te mira per jetese, veranda e apartamentit ju jep mundesine e organizimit te eventeve te ndryshme familjare nga ditelindjet e femijeve deri tek mbremjet me barbeque.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim