Apartament prej 160 m2 ne Tirane

Shitet nga: Agjensi Imobiliare SAS 22 Maj 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 3+1!!!
Apartamenti eshte ndertim i vitit 1998. Apartamenti ka nje pamje luksoze. Ky apartament ka hapsira te bollshme per nje familje te madhe, sepse siperfaqja eshte 160 m2 totale.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe bashkohore.
Dhome gjumi matrimoniale, dhome femijesh, 2 banjo dhe 3 ballkone.
Apartamenti eshte i hipotekuar dhe i rivleresuar!!!!
Cmimi 170.000 Euro!!!!
Adresa: Rr. Hoxha Tahsim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim