Apartament prej 140m2 ne Tirane

Shitet nga: AAA 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
apartament te komuna parisit perball kompleksit kika (pallatet e dulakut)
140 m² 3+1 + 2 banjo + 2 korridore + 2 ballkone
e mobiluar me te gjitha kushtet sic shihet ne foto
te gjitha dhomat me ajer te kondicionuar
hyrje e fresket ne vere dhe e ngrohte ne dimer
uje 24 ore + depozita
me certifikate pronesie dhe hipoteke
kati 11
shitet dhe jepet me qera (e pa dhene ndonjeher me qera)
cmimi i shitjes 120 000 euro e pa mobiluar

qera 60 000 lek te reja (i diskutueshem ne varesi te kohes te qendrimit preferohen familjare serioze ose te huaj )
e mobiluar me te gjitha pajisjet perfshire enet e guzhines dhe perde jorgan etj (cdo gje e perfshire )
plus linje interneti
I gjith pallati survejohet nga kamerat
Ka parkim me roje para pallatit
Cel. : 0692626332
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim