Apartament prej 140m2 ne Tirane

Shitet nga: dritan 29 Krr 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Tiranë
Jepet me qera apartament kati 2, 140 m2, me oborr dhe me parkim, rruga Karl Gega tek treni i vjeter ,ka siperfaqe te madhe . Jepet me qera per aktivitete te ndryshme si psh: -Banim -Biznese te ndryshme -Rrobaqepsi -Kantine vere -Kopesht privat -Magazine etj. Cmimi 400.000 , i pa diskutueshemme tre dhoma gjumi ,2 banjo ,3 ballkone.pallati eshte i ri .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim