Apartament prej 132m2 ne Tirane

Shitet nga: astrit 08 Nën 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 132 m2
Komuna: Tiranë
Ne rrugen Fortuzi ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 5 shitet apartament 2+1 i mobiluar me punime shume cilesore .Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , sallon dhe guzhine , 2 banjo , 3 ballkone me hapesira te bollshme dhe plot drite .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim