Apartament prej 130m2 ne Tirane

Shitet nga: genci 31 Maj 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Tiranë
Rruga e Dibres te kryqezimi i shkolles se Bashkuar shitet apartament 3+1 punime dhe projektim me arkitekt me hipotek guzhin ngrenie dhe gatim me vete sallon me punime gipsi me ndricim te fsheht led e shtruar me parket pervec koridorit dhe dhomes ngrenies me pllak mermeri me nje verand 30 m2 poshte punime druri dhe shkalle druri per tu ngjitur ne nje verand gjigante siper me spi150m2 e pershtatshme per lulishte dhe ambjent shlodhes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim