Apartament prej 130m2 ne Tiranë

Shitet nga: genci 06 Qer 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Tiranë
okazion rr DIBRES te kruqezimi i shkolles se bashkuar shitet 3+1+2 banjo 130m2 me dhome ngrenie dhe gatimi te vecante me hipotek punime gipsi me ndricim te fshehte parket korridor i bollshem i shtruar me pllak mermeri si dhe dhoma e ngrenies shkall druri qe te cojne ne nje ambjent shlodhes siper me sip 150m2 shtepia e endrrave me nje cmim okazion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim