Apartament prej 125m2 pran Ministris se Mjedisit

Shitet nga: evis 13 Maj 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 dhe 3+1 tek rruga e durrsit 125 m // 750 euro m
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim