Apartament prej 125m2 ne Tirane

Shitet nga: erald 09 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Tiranë
Aoartament 125 m2
3 olus 1 polus 2 tualet plus blk
kati 1
uj drita 24 ore
Pallat i sapo perfunduar dhe i banuar
Shitet per arsye emigrimi
tel 0682506016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim