Apartament prej 123 m2 ne Tirane

Shitet nga: erald 05 Qer 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 123 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament
Sip 123 m2
Kati 5 banim
3 dhoma gjumi
2 tualet
2 ballkon
Orjentimi lindje perendim
Apartanenti eshte gati per banim
E ndrivuar mir dhe me ajer
Siperfaqe shum e shfrytezueshme
Me hipotek
Shitet per arsye emigrimi
Punime teper cilesore
Ndertime bashkekohore

ADRESA:PRANE BIG MARKET, ZONA E RESTORANT FRESKUT, TIRANE
Cmimi 450euro/m2
Tel 0682506016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim