Apartament prej 122m2 ne Tirane

Shitet nga: Zef Imeraj 09 Tet 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

114 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 122 m2
Komuna: Tiranë
Apartament tek 21 Dhjetori. Siperfaqe prej 122 m², me tre dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkon, Guzhine te kompletuar, kondicioner, Dhome ngrenjeje dhe dhome ndenjeje (livingroom).
Perballe Hotel "Mondial", Tek ish Fusha e zeze, Perballe 7 kullave te ndertuara te reja.
Cmimi eshte i diskutueshem, duke pasur parasysh vendndodhjen mund te themi qe jemi nen cmimin aktual, pra me 950 €/m².

Zef Imeraj 0666679059.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim