Apartament prej 120m2 ne Tirane

Shitet nga: Klajdi 18 Nën 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

84 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. Petro Nini Luarasi
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Tiranë
Shes apartament 3+1, 120 m2, Rr. Sali Nivica, 50m nga tregu elektrik, 5 min larg nga Shkolla e Baletit, lagje mjaft e qete. Kati i dyte orientim lindje-perendim ne pallat 6 katesh. Holl, guzhine, 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone. Shitet per arsye mosperdorimi dhe pamundesie per tu ndjekur per dhenie me qera. Cmimi 700 eur / m2. Cel 0673237101
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim