Apartament prej 120m2 ne Tirane

Shitet nga: florian dervishi 02 Dhj 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Tiranë
shitet apartament banimi 3+1+2 banjo plus nje verande e madhe prej 60 m2 e cila eshte e gjitha e rregulluar e funksionale ku 40m2 jane holl dhe dhome ngrenie dhe 20m2 guzhine e jashteme gatimi
apartamenti eshte ndertim i vitit 2009 me certifikate pronesie , me ashensor uje e drita 24 ore
apartamenti ndodhet ne lagjen nr1 Vollga prane shetitores taulantia ne durres 100m larg nga deti shitet i kompletuar ose jo sipas kerkeses se qytetarit cmimi 600 euro per m2
shitet per arsye te zhvendosjes ne nje qytet tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim