Apartament prej 120 m2 ne Tirane

Shitet nga: Art 28 Maj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Tiranë
Shitet Apartament (120.6m2 te mbrendshme)+Garazh (19.4m2) me certifikate pronesie, tek Brryli, 100 m ne drejtim te Maternitetit te Ri, 1700m nga Bulevardi.
Apartamenti ndodhet tek ndertesa 12-kateshe, kati 10 me pamje nga Lana. Ambjentet e perbashketa qe rralle gjenden ne Tr, shume hapesire dhe punime cilesore, me dy ashensore me kapacitet 8 persona/seicili, e ruajtur me kamera.
Ap eshte shume funksional, me koridor, dhome ndenje+kushine, dy dhoma gjumi, dy banja dhe nje ballkon te madh. Punimet e brendshme jane shume cilesore, ka termoizolim. Banjot e kompletuara, ka 3 kondicionere dhe nje kuzhine te kompletuar.
Pallati banohet nga familjare te mire dhe te edukuar.
Momentalisht eshte me qera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim