Apartament prej 118 m2 ne Tirane

Shitet nga: Genti 10 Dhj 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 118 m2
Komuna: Tiranë
''OKAZION''
Shitet apartamenti 2+1,117.5metra katrore ne Unaze te Re.
Adresa-pallati ''INA 2004''
Rruga Joklin Persi ne kryqezim me rrugen Nezir Goricen
Aparatamenti shitet i mobiluar,punimet jane bere ne menyre private dhe jo nga firma.
Super mobilim dhe duke filluar qe nga hidrosanitaret,aluminet,dyert e brendeshme e shume te tjera qe jane bere me porosi. Shitet per arsye emigrimi dhe cmimi eshte 550 euro per meter katror.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim