Apartament prej 118 m2 ne Tirane

Shitet nga: Apartament 21 Tet 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 118 m2
Komuna: Tiranë
''OKAZION''
Shes apartament ne pallat te ri dhe ne nje zone shume te qete te unazes 200 metra larg Taci Oil nga Unaza e re dhe eshte totalisht i mobiluar.Cmimi okazion 550 Euro metri katror.Cdo gje eshte vene ekstra ne apartament (jo nga firma ndertuese) duke filluar qe nga pllakat,dyert e brendshme,hidrosanitaret,aluminet,rrjetat,grilat e shume te tjera.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe ka nje pamje fantastike nga Dajti(juglindje) dhe me nje ballkon prej 15m te gjate.
Shitet per arsye emigrimi!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim