Apartament prej 114m2 ne Komuna e Parisit

Shitet nga: Eagles Estate 15 Maj 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 114 m2
Komuna: Tiranë
Shitet edhe e mobiluar me cmim 145000€.
Me certifikate pronesie.
Punimet dhe mobilimi jane me nje cilesi teper te larte.
Eshte e pabanuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim