Apartament prej 110m2 ne Tirane

Shitet nga: visi 08 Dhj 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Tiranë
ap 110m ne unaz te re 100larg rruges kryesore kati 5 dhe i 6
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim