Apartament prej 110m2 ne Tirane

Shitet nga: visi 30 Nën 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Tiranë
ap ne unaz te re afer tirana bank kati5 dhe i 6 ne ndertim e siper me sakt ne suva
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim