Apartament prej 110m2 ne Tirane

Shitet nga: visi 18 Nën 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Tiranë
ap ne unaz te re afer tirana bank 100larg rruges kryesore ne ndertim e siper (pranoj dhe nderrim makin plus lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim