Apartament prej 110m2 ne Tirane

Shitet nga: visi 26 Tet 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Tiranë
ap eshte ne ndertim e siper nderrimi i mundeshem me makin dhe lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim