Apartament prej 107 m2 ne Tirane

Shitet nga: Qemal 08 Gsh 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 493 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Tiranë
Apartamenti ka 2 dhoma gjumi + 2 banjo + sallonin me kuzhinen + 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 8 te Nd.17,ne rrugen "Ndreko Rino",mbrapa Hotel "Dinastia" me pamje nga fushat e kompleksit Dinamo. Pallati eshte ndertuar ne vitin 2003. Apartamenti ka te instaluar sistemin e tubave per kaldaja dhe sistemin e tubave te Çillerit(pra sistem tuba ngrohje dhe ftohje).Pallati ka marre lejen e shfrytezimit nga Bashkia,por ende nuk eshte hipotekuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim