Apartament prej 105m2 ne Tirane

Shitet nga: alex 17 Qer 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

480 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 , 2 banjo sip 104.5 m2..ne kat te dyt .me parking te siguruar.adersa unaza e re , fabrika e miellit mbrapa hotel roland.cmimi 480 euro/m2 ose e mobiluar , te cilat jan moderne dhe brenda garancise 530euro/m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim