Apartament prej 105m2 ne Tirane

Shitet nga: Ad.Ko 18 Gsh 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : Kopshi Zoologjik

Tirane,OKAZION
Shitet apartament 3+1 tek Kopshti zologjik me Hipoteke.
-Siperfaqja e apartamentit eshte 105 m2.
-Ndertim i ri / punime te larta , Cilesore.
-Punime gipsi dhe drita led neper tavane.
- Uje dhe drita 24 ore.
- kati i 4 orinetimi nga Lindja dhe Perendimi.
-Siper murit ndares te kopshit Zologjik
-Apartameni me koridor, banjo, dhome ndenjeje, dhome gjumi matrimonale me ballkon, dhome femijesh me banjo, dhome gatimi me vete me dritare.
-Dhoma e ndenjes me fasade xhami, ku para shfaqet qyteti i tiranes, mali i Dajtit dhe gjith gjelberimi i kopshit zologjik. Ajer i paster dhe nje rreze shume e madhe hapsinore dhe pa mundesi ndertimi gje e cila e rrit koston e apartamentit.
-Apartamenti eshte vetem 6 muaj i banuar per arsye emigrimi.
- Shitet i mobiluar me te gjitha orendit e nevojshme per te jetuar
- Kondisioner ne te gjitha ambjentet, dhe grila te jashtme me pult.
- Oxhaku funksional
- Te dyja banjot me dritare.
* Cmimi okazion 150.000 euro (i diskutueshem).. gjithcka eshte aty, ju nevoitet vetem canta e dores.

redi26@yahoo.com

Kontakt: Cel 0672746192
(ne pamundesi oer te publikuar me shum se 5 foto, personat e interesuar te me kontaktojne ne email per foto te ambjenteve te tjera si dhoma e femijeve , banjot, dhoma gatimit, ballkoni,etj)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim