Apartament prej 104m2 me hipoteke tek Unaza e Re

Shitet nga: elvinmargariti@gmail.com 08 Maj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 104 metra katror i mobiluar me hipoteke tek Unaza e Re
Apartamenti ka 2 dhoma gjumi,sallon te madh,ballkon ,2 korridore,dhe 2 Wc
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim