Apartament prej 103m2 ne Tirane

Shitet nga: shtepi 11 Nën 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

49 440 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 103 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1=103m2, kati 3-te, 2 banjo me hipoteke, mes Kmy dhe Misto Mames, buze rruges kryesore.shitet me 480€/m2. OSE 520 me nderrim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim