Apartament prej 103 ne Tirane

Shitet nga: astrit 27 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 103 m2
Komuna: Tiranë
Prane rruges Fortuzi ne nje zone shume te qete afer qendres ne nje pallat te ri me ashensor shitet apartament 2+1 me punime shume cilesore, apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon dhe guzhine , 2 banjo dhe nje ballkon me pamje nga perendimi. Me certifikate Pronesie.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim