Apartament prej 103 m2 ne Tirane

Shitet nga: shtepi 24 Nën 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

49 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 103 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament me hipoteke ne zonen mes KMY dhe MISTO MAMES, buze rruges kryesore ngjitur me stacionin e autobusit: kati i 3-te. 2+1=103 m2, me 2-banjo, 1-ballkon, dopio tulle me polsterol, dopio xham, me grila , instalime elektrike dhe hidraulike teper cilesore. Shitet me 480€/m2. Me nderrim me apartament ose makine mbi 2007+diferencen ne kesh .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim