Apartament prej 100m2 ne Tirane

Shitet nga: engli 23 Maj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Tiranë
Shes apartament 2+1...100 m2...kati i 6 i cili eshte dhe kati fundit..me hipotek...Rr "idriz dollaku" alideme...ndodhet prane burgut te grave pallat i ri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim