Apartament prej 100 m2 ne Tirane

Shitet nga: Erald 15 Maj 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Tiranë
SHITEN 2 APARTAMENTE
ME SIP 100.2 M2 DHE 101.6 M2.
TE 2 APARTAMENTET JAN 2+1+2 TUALET
KATI 1
UJ DRITA 24 ORE
TE HIPOTEKUARA
ME LULISHTE PARA
NDERTIME TEPER CILESORE
PA PENGESA TE NDERMJETME
TE NDRICUARA MIR
ORIENTIMI LINDJE-PERENDIM
CMIMI 420 EURO M2
ADRESA: RESTORANT FRESKU, TEK BIG MARKET, RR. MUHAMED DELIU
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim