Apartament prej 100 m2 ne Tirane tek fresku

Shitet nga: endrit 12 Qer 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

530 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament ke fresku 100 m2 kati 2 ne rruge kryesore.i diskutushem. Dhe nje dyqan 60m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim