Apartament pallat i ri

Shitet nga: Dorina 12 Nën 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Tiranë
Apartament i ndodhur ne rr. muzaket, pallat i ri ndertuar nga Gener - 2, perfunduar ndertimet ne dhjetor 2014.
2 dhoma gjumi, njera me banjo ne dhome dhe dritare, nje banjo ne korridor, soxhiorno dhe ambjent gatimi. Ballkon ne dhome. pozicion lindje- perendim.
850 euro te diskutueshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim