Apartament ne unze e re me hipotek 2+1 92m2

Shitet nga: Saje 24 Mar 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

530 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Tiranë
Shitet ap. tek unaza e re perball kastratit pallati i perfunduar gjithcka funksionale dhe me punime teper cilsore shkall ndricim natyral kati i 7 me hipoteke cmimi 530 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim