Apartament ne rrugen Dritan Hoxha te Zogu i Zi

Shitet nga: astrit 28 Tet 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Tiranë
Ne hyrje te Tiranes te Zogu i Zi ne nje pallat te ri me ashensor shitet apartament 1+1 i organizuar ne dhome gjumi sallon dhe guzhine , banjo dhe ballkon me orientim nga jug perendimi.Amjentet jane te bollshme dhe plot drite.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim