Apartament ne rrugen Dritan Hoxha te Zogu i Zi

Shitet nga: astrit 22 Tet 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Tiranë
Tek Zogu i Zi ne hyrje te rrethrrotullimit ne krahun e djathte kur hyn per Tirane pallat i ri me ashensor shitet apartament 1+1 .Apartamenti ndhodhet ne katin e 8 me punime shume cilesore.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi,sallon dhe guzhine , banjo dhe nje ballkon me pamje nga jugperendimi.Ambjente te bollshme dhe plot drite.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim