Apartament ne qender Tiranes 2+1+Aneks+2ballkone..

Shitet nga: Tori 25 Sht 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

149 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Tiranë
Rruga Durresit ngjitur me Ministrine e Mjedisit

Apartament ne qender,kat te 5,pallat ekzistues,shkalla eshte e mbyllur dhe pjese e apartamentit,2 banjo,3ballkone,i rikonstruktuar totalisht brenda.Ballkonet shofin ne rrugen e Durresit.Ka pompe dhe depozite uji ne vete.Mundesi per te shfrytezuar tarracen. Pjeserisht i mobiluar cilesor.
Cmimi i diskutueshem

Cel. : 0672010000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim