Apartament ne Tirane

Shitet nga: amanda 18 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Tiranë
Shitet apartamenti 130m2 i mobiluar ne menyr shum bashkohore plus garazhd personal i survejuar nga kamera. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, nje aneks, holl i madh, dy tualete dhe ballkon. E gjith shtepia esht e shtruar me parket, shitet e mobiluar. Pallat i ri , kati i 3 .Adresa 50m mbi restorant Freskun. NR konatkti 0697264214 ( cmimi i diskutueshem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim