Apartament ne Tirane

Shitet nga: Viktori Nikolla 20 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr. Myslym Shyri
Sipërfaqe: 51,1 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Tiranë
Okazion! RR. M.Shyri, perballe shkolles 9 vjecare Pjeter Budi, prane Gjykates se Faktit, shitet apartament me kuzhine me aneks, dhome gjumi, banje, depo dhe ballkon. kati 5. E sapo ristrukturuar teresisht. Shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim