Apartament ne Tirane

Shitet nga: erald 11 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Tiranë
SHITEN APARTAMENTE NE UNAZE TE RE, BREZI I PARE, 30 METRA NGA RRUGA. CMIM SHUME I MIRE DHE MUNDESI ZGJEDHJEJE APARTAMENTI. PALLATI NE FAZEN E PLLAKAVE.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim