Apartament ne Tirane

Shitet nga: mustafa 20 Tet 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament afer shkolles "Bajram Curri" 1+1 kati i dyte "parafabrikat".. Apartamenti eshte i rregulluar dhe i mobiluar ne gjendje shum te mir... 55 m
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim