Apartament ne Rr. Myslym Shyri kati perdhe

Shitet nga: pershitje 03 Dhj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Tiranë
Shitet apartament ne Rr. Myslym Shyri, prapa Gjykates se Larte, ngjitur me hotel Europa. Kati perdhe me sip. 60 m2. E pa riparuar e pershtateshme dhe per biznes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim