Apartament me qira ne Tirane

Shitet nga: soni 29 Krr 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Tiranë
Jepet me qira Apartamenti ndodhet ne katin e 3 uji e drita 24 ore me vende parkime,bare dhe fusha ku te luaj femija.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim