Apartament me qera ne qender pas Cirkut te Tiran..

Shitet nga: ERTI 07 Jan 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : Pallati i Ri 12-Katesh mbas Cirkut,Kati 11, Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 68m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 dhe ka pamje te qarte te qendres dhe bulevardit. Me balkon, dhome gjumi te kompletuar, ashensor, kondicier, TV.

Per me teper kontaktoni ne 0692086774

Apartment for rent in the center of Tirana. The apartment is located on the 12-th floor of the flat and has a clear view of the center and the whole boulevard. It has a balcony, well arranged bedroom, elevator, air conditioner, TV.

For more information please contact 0692086774
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim