Apartament me qera ne Tirane

Shitet nga: Andi 18 Dhj 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Komuna: Tiranë
Pershendetje
Jap me qera nje dhom e guzhine plus sallon. Mund te jepet e kompletuar ose bosh (sipas kerkeses se qiramarrsit) Eshte ideale per nje familje te vogel, ose per studente. Eshte tek fusha e Ali Demit ose afer kalcetos. I keni qe te gjitha perreth c"ka ju nevojitet. ka sahat uji dhe sahat dritash = sa harxhoni po aq dhe paguani...eshte ne katin e dyte...eshte hyrje qete, afer qytet studentit, afer qendres me kembe ose me autobus. Per me shume informacione tel ne 0682544269 0665546626
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim